שם
טל
מייל

 בדיקת רכב בכפר סבא

 למה שווה לכם להגיע ל "בדיקות ישיר" ?

1.אנחנו לא עושים בדיקות "מטעם של...."

2.אנחנו מקצוענים למעלה מ 20 שנה.

3.המכשור הכי מתקדם בענף בדיקות רכב.

4.השם שלנו  נבנה בעמל של שנים-למה לקלקל ? למה לזייף ?


לאחר שגיבשת החלטה לבצע קנייה של רכב משומש, חיפשת ומצאת את רכב המיועד. כעת, טרם השלמת הרכישה, יש לבצע בדיקת רכב לפני קניה. וזאת, כדי לוודא, שהרכב אכן מהווה רכישה מוצלחת.

בדיקות ישיר - מכון בדיקת רכבים ומשאיותבדיקת רכב בכפר סבאמכון בדיקות רכב

טופס רישיון הרכב

ברישיון הרכב ניתן לראות בין היתר:
- בעלות הרכב – מיהו הבעלים הנוכחי של הרכב.
- מספר בעלים קודמים שהיו לרכב.
  לידיעתך, המספר הרשום בסעיף בעלים קודמים מהווה את מספר הבעלים שהיו לרכב לפני הבעלים
הנוכחי, שכעת מוכר לך את הרכב (כלומר: אם רשום 03+ משמע: הרכב יד רביעית וכו').
- תוספות הקיימות ברכב ותוקף הטסט שלו.


אנו ממליצים בנוסף: 

- מכיוון ומקוריות רכב לשעבר, לא מצוין בטופס רישיון הרכב, אנו ממליצים לבצע בדיקה במשרד
הרישוי על מנת לבדוק מי היו הבעלים הקודמים של הרכב (ליסינג, חברה או פרטי).
- לבצע התאמה של דגם הרכב, שנת ייצור, נפח מנוע, המצוינים ברישיון אל מול הרכב.לנו, במכון "בדיקות ישיר" חשוב שתדעו למה לשים לב בעת ביצוע בדיקת רכב בכפר סבא, ועל כן הבאנו לכם מספר נקודות, אנו ממליצים לשים לב אליהן:

בדיקת רכב בכפר סבא-רק בדיקות ישיר

לאחר שנבדקו, אותם דברים בסיסיים שצוינו קודם, יש לקחת את הרכב לביצוע בדיקה במכון, על מנת לבדוק באופן מקצועי את הרכב. אנו ממליצים לבצע את הבדיקה במכון מורשה לביצוע בדיקות אלו ע"י משרד התחבורה. במכון לבדיקת הרכב יבצעו עבורך בדיקה ממוחשבת וידנית, הבדיקה היא יסודית ויכולה להצביע על תקינותה של המכונית, ועל הליקויים האפשריים בה.

 

בחירה נכונה של מכון בדיקת רכב

קניית אוטו מיד שנייה- חובה לבצע מבחנים
כאשר קונים רכב מיד שנייה, גם אם קונים אותו מאדם אמין, חשוב מאוד לבדוק אותו כדי לוודא שאין בו ליקויים ותקלות שלא רואים בבדיקה שטחית. בדיקה זו לא כדאי לעשות בכוחות עצמכם, אלא להעזר בעין מקצועית ולקחת אותו אל מכון בדיקת רכב. גם מכונים כאלה לא רצוי לבחור באופן אקראי לחלוטין, וחשוב להקפיד על כמה כללים בסיסיים כאשר בוחרים אותם- וזאת, על מנת לוודא שיבוצעו כל המבחנים ההכרחיים, ואתם תוכלו לישון בשקט ולדעת בוודאות שבאוטו שקניתם לא יתעוררו תקלות סמויות בזמן הקרוב.

כללי מפתח לגבי בדיקת רכב

הדבר הראשון שיש לבדוק לגבי כל מכון בו אתם נתקלים הוא האם יש לו רישיון רשמי מטעם משרד התחבורה. רק מקומות כאלה יהיו בעלי כל הציוד המתאים, וכך תוכלו להיות בטוחים שהם מבצעים סוגים שונים ורבים של בדיקות אשר יוכלו להעיד אם האוטו שקניתם הינו באמת במצב טוב.

חשוב מאוד שזה יהיה מכון עבור בדיקת רכב שאינו מוכר למי שמכר לכם את המכונית. גם אם הוא נראה לכם כאדם אמין ביותר, היו כבר מקרים בהם מכון שבודק את הרכב ביצע את המבחנים בצורה לא אובייקטיבית בגלל היכרות מוקדמת עם מוכר רכב. לכן, חשוב שיהיה זה בית עסק אובייקטיבי לחלוטין, רצוי כזה שאתם בחרתם בעצמכם ללא כל עצה מהמוכר.

חשוב לבדוק אם אותו מכון עורך גם בדיקות ידניות וגם ממוחשבות. עם כל החשיבות שיש למבחנים הידניים, יש לפעמים רכבים שיש בהם ליקויים שקשה לראות בעין, גם אם מדובר בעין מיומנת. עינו של המכונאי יכולה לבדוק ליקויים חיצוניים, אך המחשב יכול לבדוק גם את תקינות תיבת ההילוכים, דרגת פליטה של גזים רעילים, מצב לחץ האוויר בגלגלים ועוד.

לסיכום, בחירה נכונה של מכון לבדיקת רכבים היא אמנם אינה פשוטה, ויכולה לדרוש זמן ואנרגיה. עם זאת, מדובר בהשקעה שמחזירה את עצמה, שכן רכישה של מכונית תקינה וללא ליקויים סמויים עשויה לחסוך מכם הרבה מאוד טרחה וכאב ראש בעתיד. 


  Address : התע"ש 6,כפר סבא,ישראל.   Tel : 054-9332934     Email : harrybt@walla.com

Clickweb Logo